Interaction

logo-interaction

www.interaction.cz  

Společnost Interaction s.r.o. je výhradním dovozcem a distributorem opravárenských autolaků Spies Hecker, lakovacích kabin USI Italia, příslušenství pro lakovny Carsystem, myček pistolí B-TEC, sušicí technologie IONITEC a infrazářičů InfraQuick do České republiky.

O kvalitě opravárenské technologie dostatečně vypovídá doporučení celé řady výrobců vozidel, kteří doporučují používání lakovací technologie Spies Hecker ve svých sítích.

Zákazníci však očekávají a oceňují nejen komplexní nabídku dodávaných výrobků, ale i služeb spojených s provozem lakovny. Profesionálně proškolení zaměstnanci Interaction jsou schopni kdekoli v České republice poskytnout kompletní a kvalifikované
služby a poradenství a vyřešit veškeré požadavky a potřeby ve velmi krátké době.

Naše servisní oddělení poskytuje kompletní záruční a pozáruční péči prakticky všech zařízení, které na lakovně naleznete. Opravíme všechny druhy myček pistolí, recyklačních systémů, infrazářičů a dalších zařízení, se kterými je možné se na lakovně setkat. Dále provádíme pravidelné výměny filtrů, servis hořáku a jejich předepsané revize.

K vyšší efektivitě a ziskovosti provozu vede mimo jiné optimalizace procesů, tzv. Management lakovny a karosárny. Na základě hloubkových auditů pracovních procesů, vybavení a jeho funkčnosti, následně navrhujeme konkrétní řešení vedoucí k zvýšení efektivity celého provozu.

Poskytujeme veškerá technická i netechnická školení pro lakýrníky i management, které dané lakovně upravíme „na míru". Součástí vzdělávacího programu je také rekvalifikační kurz Autolakýrník, akreditovaný MŠMT.

Díky prvotřídní kvalitě opravárenských autolaků SPIES HECKER a know-how našich zaměstnanců, jsme dynamicky se rozvíjející firmou, řadící se k nejúspěšnějším společnostem působících v této oblasti.