ONI system

logo NAM onisystem

www.onisystem.cz/  

ONI system - inteligentní systém pro GPS sledování mobilních a stacionárních objektů

V dnešní době náklady spojené s provozem vozového parku neustále rostou a bez spolehlivého řízení vozového parku není téměř možné účinně kontrolovat využití firemních vozidel a dalšího majetku.

ONI system vyvíjí a vyrábí vlastní hardware a software pro sledování vozidel pomocí GPS nebo radiového signálu. Vlastní výroba a vývoj firmě umožňuje rozvíjet možnosti využití monitorovacích jednotek.

Číst dál: ONI system

ŠKODA Auto a.s.

Škoda Autowww.Skoda-Auto.cz

Wikipedie :

ŠKODA AUTO a.s. je největší český výrobce automobilů. Sídlo společnosti je v Mladé Boleslavi, v rámci ČR má dva další výrobní závody v Kvasinách a ve Vrchlabí a jako odštěpný závod vlastní Střední odborné učiliště strojírenské.

ŠKODA AUTO a.s. historicky navazuje na společnost Laurin & Klement, která byla založena roku 1895 a v roce 1925 se stala součástí strojírenského gigantu Akciová společnost, dříve Škodovy závody v Plzni
V rámci totální reorganizace a zestátnění průmyslu se osamostatnila pod novým názvem Automobilové závody, národní podnik (AZNP). Po pádu centrálně řízeného hospodářství se vrátila k historickému názvu, od roku 1990 jako Automobilový koncern ŠKODA a.s. a od roku 1991, po privatizaci koncernem Volkswagen Group, jako ŠKODA, automobilová a.s..
Od roku 1997 používá současný název - ŠKODA AUTO a.s.

Interaction

logo-interaction

www.interaction.cz  

Společnost Interaction s.r.o. je výhradním dovozcem a distributorem opravárenských autolaků Spies Hecker, lakovacích kabin USI Italia, příslušenství pro lakovny Carsystem, myček pistolí B-TEC, sušicí technologie IONITEC a infrazářičů InfraQuick do České republiky.

O kvalitě opravárenské technologie dostatečně vypovídá doporučení celé řady výrobců vozidel, kteří doporučují používání lakovací technologie Spies Hecker ve svých sítích.

Zákazníci však očekávají a oceňují nejen komplexní nabídku dodávaných výrobků, ale i služeb spojených s provozem lakovny. Profesionálně proškolení zaměstnanci Interaction jsou schopni kdekoli v České republice poskytnout kompletní a kvalifikované
služby a poradenství a vyřešit veškeré požadavky a potřeby ve velmi krátké době.

Naše servisní oddělení poskytuje kompletní záruční a pozáruční péči prakticky všech zařízení, které na lakovně naleznete. Opravíme všechny druhy myček pistolí, recyklačních systémů, infrazářičů a dalších zařízení, se kterými je možné se na lakovně setkat. Dále provádíme pravidelné výměny filtrů, servis hořáku a jejich předepsané revize.

K vyšší efektivitě a ziskovosti provozu vede mimo jiné optimalizace procesů, tzv. Management lakovny a karosárny. Na základě hloubkových auditů pracovních procesů, vybavení a jeho funkčnosti, následně navrhujeme konkrétní řešení vedoucí k zvýšení efektivity celého provozu.

Poskytujeme veškerá technická i netechnická školení pro lakýrníky i management, které dané lakovně upravíme „na míru". Součástí vzdělávacího programu je také rekvalifikační kurz Autolakýrník, akreditovaný MŠMT.

Díky prvotřídní kvalitě opravárenských autolaků SPIES HECKER a know-how našich zaměstnanců, jsme dynamicky se rozvíjející firmou, řadící se k nejúspěšnějším společnostem působících v této oblasti.

SONAX

SonaxAutokosmetika