ŠKODA Economy Run 2014 - GPS monitoring

logo NAM onisystemV průběhu letošní soutěže využili pořadatelé nabídky firma NAM system na možnost monitorování vozidel na trati sledovacím a dohledovým systémem ONI. Díky tomto systému měli pořadatelé možnost kontrolovat dodržování trati a v ve vybraných místech i rychlost vozidla. Na trati byly umístěny celkem 3 virtuální radary v místech, kde je dodržení rychlosti základním předpokladem bezpečné jízdy.

Systém všem zájemcům představil ředitel společnosti pan Ing. Jiří Tomčala. O možnosti celého systému a jeho dalšího využití byl velký zájem.
Díky systému bylo možné i rychle a bez zbytečných dohadů kompenzovat zdržení soutěžících na místech, kde byl kvůli opravě vozovky provoz řízen světelným zařízením (semafory).

Společnost NAM system, divize ONI system nabídla pořadatelům možnost zveřejnit historická data ze soutěže všem účastníkům.

Po prokliknutí následujícího odkazu se dostanete do systému - http://goo.gl/I4mspg
Pokud kliknete na číslo své jednotky (200+startovní číslo), tak si po zadání data mužete zobrazit v menu Poloha, rychlosti a v sekci Jízda informace o své jízdě.
V menu Správce – Styl jízdy nebo Správce – Trasy, se můžete podívat, na styl jízdy a vychýlení ze zadané trasy.

jizdy   Mapa objekt